Zamknij

Tragiczny wypadek na Górce Szczęśliwickiej. Nie żyje 12-letnie dziecko

PAP
17.01.2021 16:20
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Tragiczny wypadek podczas zjeżdżania na sankach na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie miał miejsce w sobotę.12-letni chłopiec uderzył głową w ławkę. Dziecko zostało przetransportowano do szpitala. 12-latek zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Do dramatycznego wypadku doszło na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie, podczas jazdy na sankach. Jak poinformował Polską Agencję Prasową mł. asp. Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o wydarzeniu służby otrzymały w sobotę.

Po godzinie 16.00 w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Dziecięcego Szpitala Klinicznego został przewieziony chłopiec w wieku 12 lat. Z ustaleń wynikało, że chłopiec został przewieziony do szpitala z ulicy Włodarzewskiej - powiedział.

Warszawa. Dramat podczas jazdy na sankach, nie żyje 12-letnie dziecko

Możemy tutaj mówić o tzw. Górce Szczęśliwickiej, gdzie niestety w wyniku niefortunnego zjazdu 12-latek uderzył głową w element ławki - przekazał. - Doszło do takich obrażeń, że było konieczne wezwanie pogotowia. Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł - przekazał mł. asp. Rafał Rutkowski. Na miejscu zostały przeprowadzone czynności z udziałem prokuratora, a w sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP