Zamknij

Warszawa. Motocyklista wpadł pod ciężarówkę. Nie żyje

28.09.2020 15:11
wypadek w Warszawie
fot. Wojciech TRACZYK/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Tragiczny wypadek w Alejach Jerozolimskich. Motocyklista, który zderzył się z autem osobowym, a następnie wpadł pod ciężarówkę, trafił do szpitala. Dwie godziny później okazało się, że mężczyzna niestety nie przeżył.

W centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jerozolimskich z ul. Popularną, doszło do wypadku. Motocyklista zderzył się z osobówką, po czym wpadł pod samochód ciężarowy. Początkowo policja informowała, że poszkodowany jest w ciężkim stanie. Niestety, dwie godziny później okazało się, że nie żyje.

Zobacz także

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w Warszawie

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 11 przy skrzyżowaniu al. Jerozolimskich z ul. Popularną. "Motocyklista zderzył się z osobówką, po czym wpadł pod samochód ciężarowy" - mówiła wcześniej Edyta Adamus z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kilka godzin później st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała smutną wiadomość. "W wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu motocyklista zmarł"  - poinformowała policjantka.

Na miejscu wypadku policjanci cały czas prowadzą swoje czynności. "Na miejscu jest też prokurator" - dodała Putyra.

Jak informuje tvnwarszawa.pl, wiadukt w kierunku centrum był całkowicie zablokowany, a ruch odbywał się jezdnią na dole. Wiadukt odblokowano, jednak na miejscu wciąż występują utrudnienia.

RadioZET.pl/PAP/tvnwarszawa.pl