Zamknij

Zamaskowani wandale zniszczyli wagony i stację metra. Policja szuka sprawców

14.09.2020 09:43
stacja metra Młynów
fot. Jakub Kaminski/East News

Zniszczone wagony i stacja metra Młynów. Do aktu wandalizmu doszło w nocy z soboty na niedzielę. Sprawą zajmuje się policja.

W Warszawie z soboty na niedzielę około 2 nocy na stacji metra Młynów pojawiła się grupa zamaskowanych młodych ludzi - informuje portal nowawarszawa.pl. W obecności pasażerów osoby te niszczyły wagony metra, malując je sprejem.

Zobacz także

Wandale zniszczyli wagony metra

"Dziś w nocy na stacji Młynów wandale przez kilka minut bezkarnie niszczyli pociąg i stację metra. Nagranie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Czekamy na ustalenia Policji. (...) Brak słów" - poinformował portal nowawarszawa.pl.

Portal opublikował zdjęcia zniszczeń w mediach społecznościowych. Z informacji świadków wynika, że na miejscu nie było ochrony ani policji. Sprawcy zniszczyli wagony i stację metra, po czym spokojnie odeszli.

Jak informuje portal tvpinfo.pl, policja wie o sprawie. Mundurowi otrzymali zgłoszenie około godz. 1:50. "Byli na miejscu, przeprowadzili czynności, zabezpieczony został monitoring. Sprawą zajmuje się Komisariat Policji Metra Warszawskiego" – przekazała w rozmowie z portalem st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz także

RadioZET.pl/nowawarszawa.pl/tvpinfo.pl