Zamknij

Chciał się umówić z 15-latką. Pedofil składał seksualne propozycje w sieci

14.05.2020 17:06
pedofil
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Umówił się z 15-latką przez internet, składał jej propozycje seksualne. W końcu doszło do spotkania. Sęk w tym, że za nastolatkę od początku podawała się internautka, która powiadomiła o wszystkim policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 5 lat więzienia.

32-latek nawiązał kontakt z "15-latką" w sieci. Korzystał z czatu, za pośrednictwem którego składał internautce propozycje seksualne. Mężczyzna przez cały czas dążył do spotkania z nastolatką. "Dziewczynka" umówiła się z nieznajomym i o całej sprawie poinformowała funkcjonariuszy z komisariatu w Ząbkach.

Autorka prowokacji cały czas podając się za 15-latkę, uzgodniła czas i miejsce schadzki.

Na spotkaniu zamiast 15-latki pojawili się policjanci z komisariatu w Ząbkach oraz drogówki wołomińskiej komendy

- poinformował asp. szt. Tomasz Sitek z komisariatu w Ząbkach.

Zobacz także

Namierzyła pedofila w sieci. 32-latek usłyszał zarzuty

Mężczyzna na miejsce przyjechał swoim samochodem. Gdy zorientował się, że zamiast 15-latki czekają na niego inne osoby, z powrotem wszedł do auta i rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze drogówki próbowali go zatrzymać, ale ignorował sygnały.

Po krótkim pościgu został zatrzymany w okolicach centrum handlowego w Ząbkach

- relacjonował policjant.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Mężczyzną o skłonnościach pedofilskich okazał się mieszkaniec Ząbek. Policjanci zabezpieczyli jego telefon oraz inne nośniki danych, które zostaną poddane analizie biegłych.

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty składania małoletniej propozycji poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej oraz niewykonania polecenia zatrzymania pojazdu. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór. Grozi mu 5 lat więzienia.

Zobacz także

RadioZET.pl/KPP w Wołominie