Zamknij

Zakrwawione ciało kobiety na klatce schodowej. Zatrzymano 14-latka

23.08.2022 14:49
Warszawa
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Stołeczna policja wyjaśnia okoliczności śmierci 76-letniej kobiety, którą znaleziono całą we krwi na klatce schodowej jednego z bloków na warszawskim Wilanowie. Zatrzymano również 14-latka, który zdaniem śledczych może mieć związek ze sprawą.

W piątek 19 sierpnia pisaliśmy o zakrwawionej kobiecie znalezionej w budynku przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. Poszkodowana na szczęście przeżyła, ale niestety inna kobieta, ze stołecznego Wilanowa, nie miała tyle szczęścia.

Zakrwawione ciało kobiety na klatce schodowej. Zatrzymano 14-latka

Do zdarzenia, o którym poinformowało TVN Warszawa, doszło w poniedziałek w bloku przy ul. Gubinowskiego. Policja otrzymała zgłoszenie o tym, że na klatce schodowej w budynku leży kobieta, cała we krwi. Służby szybko dotarły na miejsce, ale niestety, pomimo akcji reanimacyjnej 76-latki nie udało się uratować.

- Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów przeprowadzili szereg czynności celem zabezpieczenia śladów i ustalenia osoby, która mogła przyczynić się do śmierci 76-latki - przekazał w rozmowie z portalem Robert Koniuszy, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Poinformował też, że zatrzymany został 14-latek, który może mieć związek ze sprawą. Dodał, że część materiałów przekazano do sądu rodzinnego i nieletnich, który będzie teraz zajmował się tym przypadkiem.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa

C