Zamknij

Dramatyczne odkrycie w czasie Bożego Narodzenia. Zwłoki znalezione w parku

25.12.2020 20:14

Zwłoki kobiety zostały znalezione w jednym z warszawskich parków w bożonarodzeniowy poranek – przekazała w piątek stołeczna policja.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Krzysztof Kapica/Polska Press/East News

Zwłoki kobiety zostały znalezione w parku w Warszawie, przez przypadkowo przechodzącą osobę. Tragiczne odkrycie miało miejsce w piątek (Boże Narodzenie) rano.

Zobacz także

Ciało przy ulicy Zakroczymskiej zauważyła przypadkowa osoba i natychmiast nas o tym powiadomiła. Na miejsce zostały skierowane służby. Policjanci potwierdzili to zdarzenie. Załoga karetki pogotowia stwierdziła zgon kobiety. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia razem z prokuratorem - powiedział w rozmowie z TVN Warszawa Rafał Rutkowski, przedstawiciel prasowy Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, policja obecnie bierze pod uwagę różne hipotezy, w tym m.in. to, że zmarła mogła być osobą bezdomną.

Zwłoki kobiety w warszawskim parku. Tragiczne odkrycie w Boże Narodzenie

Pamiętajmy, że noce mogą być chłodne. Prosimy o zwracanie uwagi na osoby bezdomne i powiadamianie służb, gdy takim osobom może grozić wychłodzenie lub inne niebezpieczeństwo – podkreślił. Jak informował na miejscu reporter stacji, zwłoki odkryto w krzakach niedaleko Fortu Legionów.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/tvnwarszawa.pl