Zamknij

Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu. Jego współlokator chciał popełnić samobójstwo

31.05.2021 20:53
Policja
fot. JAKUB WOSIK/REPORTER

W bloku na warszawskich Bielanach odnaleziono zwłoki mężczyzny. Jak podaje ''Super Express'', w momencie interwencji policji jego współlokator chciał popełnić samobójstwo.

Do nocnej interwencji policji w bloku przy ulicy Conrada w Warszawie doszło w niedzielę około godziny 23:30. Funkcjonariuszy powiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. Z ich relacji wynikało, że z mieszkania wydobywa się nieprzyjemny zapach. 

- Potworność! Ten smród był nie do zniesienia. Sąsiada już parę dni nie widzieliśmy - mówili w rozmowie z ''Super Expressem''.  Na miejsce wezwano strażaków, którzy pomogli policjantom dostać się do zamkniętego od mieszkania. Wewnątrz znaleziono ciało mężczyzny.

Warszawa. Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu na Bielanach

Jak nieoficjalnie ustalił ''SE'', zwłoki znajdowały się już w znacznym stopniu rozkładu. W momencie interwencji policji, współlokator martwego 48-latka chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna został zatrzymany.

- W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Na tym etapie nie udzielamy więcej szczegółów. Oczekujemy na materiały zgromadzone w tej sprawie przez policję. Po ich wpływie do prokuratury będą podejmowane dalsze czynności procesowe - poinformowała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 

RadioZET.pl/Super Express

C