Zamknij

Dramat w akademiku. Ciało młodej kobiety znalezione na balkonie

14.10.2021 12:14
Policja
fot. Damian Klamka/East News

Ciało młodej kobiety znaleziono na balkonie akademika warszawskiego AWF-u. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii. Tożsamość zmarłej na razie nie jest znana, choć stołeczna "Gazeta Wyborcza" informuje nieoficjalnie, że to zagraniczna studentka. 

Zwłoki młodej kobiety znaleziono na balkonie akademika Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - dowiedziała się reporterka Radia ZET Anna Józefowicz.

Jak z kolei informuje stołeczna "Gazeta Wyborcza", zgłoszenie odnośnie ciała wpłynęło na policję przed godz. 7:50 i dotyczyło budynku nr 21 - żeńskiego domu studenckiego przy ul. Marymonckiej. 

- Zostaliśmy powiadomieni przez pracownika uczelni, że na balkonie akademika znajdują się zwłoki kobiety. Na miejsce przyjechali policjanci oraz karetka pogotowia. Podjęto reanimację, ale niestety bezskuteczną - przekazała w rozmowie z Radiem ZET podinsp. Elwira Kozłowska z Komendy Rejonowej Policji na warszawskich Bielanach.

- Na miejscu jest też grupa dochodzeniowo-śledcza, wykonujemy czynności - dodała. Tożsamość kobiety na razie nie jest znana, choć jak podaje nieoficjalnie "Wyborcza", była to

zagraniczna studentka. - Nie udzielamy informacji, do momentu zakończenia czynności policji na miejscu zdarzenia - skomentowała te doniesienia w rozmowie z "GW" Agata Przewoźna, specjalistka ds. marketingu na AWF-ie. 

RadioZET.pl/Twitter/AJ/warszawa.wyborcza.pl

C