Zamknij

Dramat w akademiku. Ciało młodej kobiety znalezione na balkonie

14.10.2021 12:14

Ciało młodej kobiety znaleziono na balkonie akademika warszawskiego AWF-u. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii. Tożsamość zmarłej na razie nie jest znana, choć stołeczna "Gazeta Wyborcza" informuje nieoficjalnie, że to zagraniczna studentka. 

Policja
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki młodej kobiety znaleziono na balkonie akademika Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - dowiedziała się reporterka Radia ZET Anna Józefowicz.

Jak z kolei informuje stołeczna "Gazeta Wyborcza", zgłoszenie odnośnie ciała wpłynęło na policję przed godz. 7:50 i dotyczyło budynku nr 21 - żeńskiego domu studenckiego przy ul. Marymonckiej. 

- Zostaliśmy powiadomieni przez pracownika uczelni, że na balkonie akademika znajdują się zwłoki kobiety. Na miejsce przyjechali policjanci oraz karetka pogotowia. Podjęto reanimację, ale niestety bezskuteczną - przekazała w rozmowie z Radiem ZET podinsp. Elwira Kozłowska z Komendy Rejonowej Policji na warszawskich Bielanach.

- Na miejscu jest też grupa dochodzeniowo-śledcza, wykonujemy czynności - dodała. Tożsamość kobiety na razie nie jest znana, choć jak podaje nieoficjalnie "Wyborcza", była to

zagraniczna studentka. - Nie udzielamy informacji, do momentu zakończenia czynności policji na miejscu zdarzenia - skomentowała te doniesienia w rozmowie z "GW" Agata Przewoźna, specjalistka ds. marketingu na AWF-ie. 

RadioZET.pl/Twitter/AJ/warszawa.wyborcza.pl