Zamknij

Warszawiacy lubią... Straż Miejską. Pozytywna ocena funkcjonariuszy

15.01.2020 16:22
Badanie Barometru Warszawskiego
fot. East New/Adam Burakowski (zdjęcie ilustracyjne)

Warszawiacy są zadowoleni ze Straży Miejskiej. Większość mieszkańców stolicy czuje się bezpieczniej dzięki pracy strażników - tak wynika z ostatnich badań Barometru Warszawskiego.

Warszawiacy zadowoleni z pracy Straży Miejskiej

Według najnowszych wyników Barometru Warszawskiego 7 na 10 mieszkańców Warszawy jest zadowolonych z pracy Straży Miejskiej. W 2019 roku badanie zostało przeprowadzone dwukrotnie — w czerwcu i listopadzie.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Według mieszkańców stolicy poziom bezpieczeństwa w mieście nie zmienił się. Wzrósł natomiast poziom zaufania do Straży Miejskiej.

W pierwszej połowie roku 68% respondentów pozytywnie oceniało pracę Straży Miejskiej. W badaniach przeprowadzonych w listopadzie już 72%.

Zobacz także

Swoim sukcesem pochwalili się w sieci pracownicy Straży Miejskiej.

72% warszawiaków dobrze ocenia działalność Straży Miejskiej w Warszawie — wynika z przeprowadzonego w listopadzie 2019 r., cyklicznego badania "Barometr Warszawski". Chwalimy się i dziękujemy!

Barometr Warszawski to badanie wykonywanie dwa razy w roku (w czerwcu i listopadzie) przez Urząd Miasta Warszawa na losowej grupie mieszkańców stolicy.

Zobacz także

Warszawiacy pytani są o jakość życia w stolicy, poczucie bezpieczeństwa i komunikację miejską. Ankieterzy rozmawiają z grupą 1100 osób w ich mieszkaniach/domach.

RadioZET.pl/Straż Miejska