Zamknij

Baby boom w warszawskim Zoo. Zwierzęta będzie można zobaczyć już niedługo

19.05.2020 21:48
Warszawskie Zoo
fot. East News/Jakub Kaminski

Zoo w Warszawie będzie otwarte od środowego poranka — poinformował Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. Zwiedzający będą mogli zobaczyć nowych mieszkańców.

W związku z rozporządzeniami dotyczącymi walki z koronawirusem zamknięte zostało także warszawskie Zoo. Jednak to miejsce otwiera się w środę. Miłośnicy zwierząt będą mogli zobaczyć nowych mieszkańców.

Warszawskie Zoo znów otwarte

Rafał Trzaskowski, prezydent stolicy za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że warszawskie Zoo od środy znów będzie otwarte.

Zobacz także

Kochani, jutro o 9 otwieramy Warszawskie ZOO! Wiem jak wielu z Was na to czekało, niekoniecznie tylko najmłodsi. Jednocześnie, bardzo proszę, pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i rozsądnym zachowaniu podczas wizyty

- przekazał włodarz.

Zobacz także

Baby boom w Warszawskim Zoo

Przez ostatnie kilka tygodni warszawskie Zoo było zamknięte przez koronawirusa. W ciągu tych ostatnich miesięcy — w ogrodzie zoologicznym na świat przyszło wiele nowych ssaków — informuje "Stołeczna". Oprócz wilków urodziły się także oryksy, wilki, jelenie sika, a także lemury. Ostatnio opiekunowie przywitali także młode wydry.

RadioZET.pl/PAP/Gazeta Wyborcza