Bierzesz ślub w przyszłym roku? Warszawski teatr ogłasza casting na nowożeńców

23.12.2019 16:49
ślub

Jeden z warszawskich teatrów ogłosił ciekawą inicjatywę. TR Warszawa chce połączyć "poezję z rzeczywistością" i ogłasza casting na nowożeńców i pary małżeńskie. Wybrańcom wyprawią wesele.

TR Warszawa poszukuje warszawiaków, którzy w przyszłym roku powiedzą sobie sakramentalne "tak". "Wesele na Bródnie" to projekt artysty wizualnego Pawła Althamera i reżyserki Agnieszki Olsten. Zapraszają oni mieszkańców stolicy do wzięcia udziału w "plenerowym wydarzeniu społeczno-artystycznym" inspirowanym "Weselem" Stanisława Wyspiańskiego. 

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

TR Warszawa szuka warszawiaków, którzy planują ślub

Finał projektu ma się odbyć 9 maja 2020 roku w Lasku Bródnowskim na warszawskim Targówku.

Szukamy par z Bródna i innych dzielnic Warszawy, które chcą zawrzeć związek małżeński między styczniem a majem 2020 roku, nowożeńców, a także małżeństw bez ograniczeń stażu czy wieku, które chciałyby przy okazji WESELA NA BRÓDNIE odnowić swoje śluby w dowolnej formule - czytamy na stronie TR Warszawa.

W "Weselu na Bródnie" będzie uczestniczyć więcej niż jedna para. Jak zapewniają inicjatorzy wydarzenia, doświadczenie aktorskie nie jest wymagane. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zobacz także

Organizatorzy gwarantują weselną scenografię, a także posiłek i zabawę do białego rana przy muzyce w wykonaniu Bródnowskiej Orkiestry Weselnej. Pary wyłonione w castingu wezmą także udział m.in. w warsztatach tanecznych i tworzeniu kwiatowych kobierców.

Aby zgłosić się na casting, należy na adres mailowy weselenabrodnie@trwarszawa.pl wysłać odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcielibyśmy wziąć udział w „Weselu na Bródnie?” Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 stycznia 2020 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie trwarszawa.pl.

RadioZET.pl/Teatr Rozmaitości