Zamknij

Pożar samochodu na S8. Nie żyje poparzona kobieta

28.07.2020 08:32
Straż pożarna
fot. East News/Zbyszek Kaczmarek (zdjęcie ilustracyjne)

Warszawa. Na węźle Konotopa na S8 doszło do pożaru samochodu. Zginęła jedna osoba. Strażacy informowali, że w pojeździe nikogo nie było. Kobieta zginęła na estakadzie.

Do pożaru samochodu osobowego doszło na S8 między węzłami Warszawa Zachód i Aleje Jerozolimskie - na węźle Konotopa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że zginęła jedna osoba. Strażacy poinformowali że w aucie nikogo nie było. Służby poparzoną kobietę znalazły na estakadzie znajdującej się poniżej.

Pożar na węźle Konotopa. Nie żyje jedna osoba

Do pożaru samochodu osobowego na węźle Konotopa w Warszawie doszło we wtorek. Straż zgłoszenie otrzymała około 4:10. "Dyżurny stanowiska kierowania komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na węźle Konotopa" - przekazał Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

Zobacz także

W aucie nie było kierowcy - jednocześnie prowadzono akcję gaśniczą i poszukiwano osoby, która jechała pojazdem. Służby zauważyły, że ktoś leży na jezdni estakady znajdującej się poniżej węzła Konotopa. Była to kobieta z gaszonego samochodu. 

Przystąpiono do działań gaśniczych. W ich trakcie odnaleziono na jezdni estakady znajdującej się poniżej ciało. Okazało się że jest to kobieta z tego samochodu. Była poparzona

- poinformował Jaworski. 

Załoga karetki pogotowia, która przybyła na miejsce zgłoszenia, stwierdziła zgon kobiety.

Zobacz także

Po pożarze samochodu na S8 kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad mogą one potrwać do około 9.

RadioZET.pl/PAP