Zamknij

Wypadek na ulicy Puławskiej. Cztery osoby ranne, w tym kobieta w ciąży

02.01.2020 09:56
wypadek
fot. Wojciech TRACZYK/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Cztery samochody zderzyły się na ulicy Puławskiej. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Ulica w kierunku centrum jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na ulicy Puławskiej. Jak podaje tvnwarszawa.pl, po godzinie 8 około 200 m przed łącznicą z Południową Obwodnicą Warszawy, na pasie w kierunku centrum, zderzyły się cztery auta: bmw, suzuki, toyota i mustang.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży. Puławska w kierunku centrum jest całkowicie zablokowana - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl. Tomasz Zieliński.

Jak podała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, mustang jadący w kierunku Piaseczna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z pozostałymi, prawidłowo jadącymi samochodami.

Zobacz także

Otrzymaliśmy informację, że jedna z osób poszkodowanych była zakleszczona w pojeździe - dodała Adamus.

Utrudnienia po wypadku na ulicy Puławskiej

Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że jeden pas w kierunku centrum został odblokowany. Zarząd Transportu Miejskiego donosił o opóźnieniach linii autobusowych: 209, 709, 715, 727, 737, 739.

AKTUALIZACJA: Około godz. 13 ruch w rejonie skrzyżowania Puławska - Dzierzby został wznowiony - poinformował dyżurny z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

RadioZET.pl/Tvnwarszawa.pl/PAP