Zamknij

Groźny wypadek pod Warszawą. Dachował nieoznakowany radiowóz

28.11.2021 13:14
Wypadek pod Warszawą. Dachował nieoznakowany radiowóz
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Do groźnego wypadku doszło we wsi Ołtarzew pod Warszawą. Nieoznakowany policyjny radiowóz dachował na drodze krajowej nr 92 – podał portal tvn24.pl. Dwóch policjantów trafiło do szpitala.

Wypadek zdarzył się na ulicy Poznańskiej w Ołtarzewie. Radiowóz marki BMW, który jechał drogą krajową nr 92 między Błoniem a Ożarowem Mazowieckim zderzył się z dostawczym fordem.

Siła uderzenia była tak duża, że auto dachowało i ścięło betonowy słup energetyczny. Radiowóz po wypadku przewrócił się na bok. Auto leży na pasie zieleni.

Wypadek we wsi Ołtarzew. Dachował nieoznakowany radiowóz

Małgorzata Wersocka z Wydziału Komunikacji Społecznej KSP potwierdziła w rozmowie z tvn24.pl, że rannych zostało dwóch policjantów. Trafili oni do szpitala. Wersocka przekazała, że byli trzeźwi, podobnie jak kierowca drugiego samochodu.

Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", policjanci, którzy ucierpieli w wypadku, pracują w stołecznym Wydziale Ruchu Drogowego w tzw. grupie Speed. Głównym zadaniem funkcjonariuszy z tej jednostki jest ściganie piratów drogowych.

Na miejscu wypadku droga jest częściowo zablokowana. Ruch odbywa się wahadłowo. Policja ustala przyczynę zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tvn24.pl/"Gazeta Wyborcza"oprac. AK