Zamknij

Youtuber sprawdził, co nosi młodzież w Warszawie. Rekord to ponad 30 tys. zł

11.02.2020 14:15
"How much is your outfit?"
fot. Youtube.com/CzuuX

Kurtka za 9 tys. zł, buty za 4 - młodzi warszawiacy spotkali się przy Złotych Tarasach w stolicy, żeby zaprezentować swoje codzienne stylizacje. Te sumy mogą wprawić w osłupienie.

"How much is your outfit?": Warszawa

CzuuX, czyli Piotr Czupryn to popularny wśród nastolatków youtuber i twórca serii "How much is your outfit", czyli "ile kosztuje twój strój". Tym razem 17-latek postanowił sprawdzić, jakie są ceny ubrań mieszkańców Warszawy.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Wideo zostało zrealizowane z grupą młodzieży przez Złotymi Tarasami w warszawskim Śródmieściu. Młodzi warszawiacy (głównie chłopcy) wyglądający na 13 lat chętnie pozowali przed obiektywem CzuuXa i pokazywali, co mają na sobie. Chwalili się także dodatkami. Ci, którzy chcieli zachować anonimowość, mieli na głowach kominiarki.

I tak, chłopak w zielonej kominiarce (500 zł) pochwalił się torebką za 11 tys. zł i kurtką za 9 tys. zł. Jego stylizację dopełniał sweter za 2 tys. zł, spodnie za 200 zł oraz t-shirt za 1200 zł. Dumnie prezentował jeszcze pasek za 600 zł i buty za 4 tys. zł. W ostatniej chwili nastolatek wyjął jeszcze z kieszeni portfel za 1200 zł. Jak się później okazało, to on był rekordzistą całego zestawienia.

Ale mówisz prawdziwe ceny? – dopytywał youtuber.

 

Tak – odpowiedział nastolatek.

Noszą na sobie ponad 30 tys. zł. "Rodzice robią im ogromną krzywdę"

Kolejni ochotnicy również śmiało prezentowali outfity w cenach od około tysiąca złotych do 20 kilku tysięcy złotych. Padały nazwy luksusowych marek, a młodzież chętnie pokazywała nie tylko ubrania, ale także bransolety, obrączki, słuchawki czy etui na karty płatnicze.

Rekordzistą zestawienia okazał się nastolatek, którego stylizacje łącznie kosztowały 31 300 zł. Z kolei "najtańszy" outfit zaprezentował chłopak w płaszczu i ubraniach z second-handu o wartości 960 zł.

"Chyba Warszawa była gruba" – podsumował Czuux po spotkaniu z warszawiakami. Co ciekawe, w styczniu youtuber kręcił film z tej samej serii w Katowicach. Tam najdroższy outfit kosztował 20 tys. zł.

Internauci nie zostawili suchej nitki na młodzieży. Pod materiałem filmowym na YouTubie nie zabrakło krytycznych komentarzy pod adresem nastolatków, ale i ich rodziców.

Rodzice tych dzieci robią im ogromną krzywdę. W taki sposób nie poznają żadnych prawdziwych wartości, horyzontów i prawdziwej radości, a jedyne, co im pozostanie, to kurtka za 10 tysięcy i pustka w głowie.

 

A mnie to smuci. I nie, nie dlatego, że mnie nie stać.

 

Co z tego, że drogie, jak cały fit wygląda okropnie.

 

Clown challenge.

Zobacz także

RadioZET.pl/Youtube/CzuuX