Zamknij

Zaginął 22-letni Sebastian M. Może przebywać w Warszawie [AKTUALIZACJA]

13.01.2020 11:46
Sebastian Myka
fot. Policja.waw.pl

AKTUALIZACJA: Policja w Łukowie została powiadomiona, że Sebastian M. został odnaleziony martwy. Postępowanie mające na celu wyjaśnienie tego tragicznego zdarzenia będzie prowadzone przez prokuraturę i policję w Warszawie. Tam odnaleziono ciało mężczyzny - czytamy na portalu Łuków24.

Policja poszukuje Sebastiana M. Ktokolwiek wie coś na temat 22-latka, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami.

Zaginął 22-letni Sebastian M.

Według ustaleń mundurowych Sebastian M. 10 stycznia 2020 roku przed południem wyszedł z miejsca zamieszkania. Najprawdopodobniej pojechał pociągiem do Warszawy. Do tej pory nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

W dniu zaginięcia młody mężczyzna ubrany był w szarą kurtkę, spodnie dresowe koloru czarnego lub w granatowe dżinsy. Na sobie miał także beżowe buty za kostkę.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: około 180 cm wzrostu, tęga budowa ciała, włosy czarne krótkie, nosi okulary korekcyjne.

Zobacz także

Ktokolwiek wie coś na temat miejsca przebywania zaginionego lub w ostatnim czasie rozmawiał z Sebastianem M., proszony jest o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

RadioZET.pl/Policja.waw.pl/Łuków24