Zamknij

Zaginął Adam Skórka. Wybierał się do pracy w Warszawie

17.01.2020 12:45
Adam Skórka
fot. KPP w Poddębicach

Zaginął 22-letni Adam Skórka. Mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscowości Glinno (gm. Warta). Jechał do pracy w stolicy.

Adam Skórka wyszedł z domu w Zygrach (województwo łódzkie). Wybierał się do pracy w Warszawie. Nie dotarł tam i nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Według ustaleń Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscowości Glinno (województwo łódzkie) 19 grudnia 2019 roku. Tam też ostatni raz logował się do telefonu.

22-latek prawdopodobnie dotarł tam pieszo. Widziany był w nocy w okolicach sklepu, Ochotniczej Straży Pożarnej Glinno oraz przystanku autobusowego - czytamy na profilu facebookowym Zaginieni przed laty.

Bus stamtąd odjeżdża do Sieradza. Rodzina potwierdziła u przewoźnika, że 22-latek nie wsiadał do żadnego busa.

Glinno
fot. Facebook.com/zaginieniprzedlaty/

Zaginął Adam Skórka. Jechał do pracy w Warszawie

Policja opublikowała na swojej stronie zdjęcie zaginionego. Rysopis: wzrost 186 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie (brązowe), oczy koloru szarego, zarost w postaci brody. W dniu wyjścia z domu mężczyzna ubrany był w kurtkę (jak na zdjęciu), miał ze sobą torbę podróżną koloru granatowego oraz zielony plecak.

Osoby, które wiedzą coś o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ul. Targowa 22, pod nr tel. (043) 678-94-11 albo o powiadomienie najbliższej jednostki policji pod nr 997 lub 112.

Zobacz także

RadioZET.pl/KPP w Poddębicach/Zaginieni przed Laty/Facebook