Zamknij

Zaginął Tomasz Rowicki. 35-latek potrzebuje leków

14.01.2020 11:03

Policjanci poszukują zaginionego 35-letniego Tomasza Rowickiego. Mężczyzna ma problemy psychiczne i potrzebuje leków.

Zaginiony Tomasz Rowicki
fot. pragapd.policja.waw.pl

Policjanci z komisariatu w Wawrze poszukują zaginionego Tomasza Rowickiego. 35-latek 7 grudnia wyszedł z domu i nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Zaginął Tomasz Rowicki. Potrzebuje leków

Policja opublikowała zdjęcia zaginionego. To średniej budowy ciała mężczyzna, o ciemnych oczach, krótkich włosach z widocznymi zakolami. Ma około 171-175 cm wzrostu. Posiada znaki szczególne w postaci blizny na lewym policzku oraz blizny pooperacyjnej na brzuchu po wyciętym wyrostku.

W chwili zaginięcia 35-latek ubrany był w spodnie jeansowe, granatową bluzę z kapturem, kurtkę - prawdopodobnie brązową, szare buty sportowe - podaje Joanna Węgrzyniak z komendy na Pradze Południe.
tomasz rowicki 1
fot.

Potrzebuje leków

Jak czytamy na stronie policji, Tomasz Rowicki ma problemy psychiczne, chociaż jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Powinien zażywać leki na stałe.

Mężczyzna był już wcześniej poszukiwany jako osoba zaginiona. Może przebywać na terenach zalesionych i trudnodostępnych.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Każdy, kto wie cokolwiek o Tomaszu Rowickim, proszony jest o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można przekazywać pod numerem tel. (22) 603-23-01 , a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997. Można także wysłać e-mail na adres: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl.

Tomasz Rowicki
fot. KRP VII

Zobacz także

RadioZET.pl/KRP VII