Zamknij

Zaginęła Aleksandra Bokus. Może potrzebować pilnej pomocy

06.02.2020 11:22
Aleksandra Bokus
fot. KSP

Aleksandra Bokus 15 stycznia 2020 roku wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. 26-latka nie nawiązała także kontaktu z bliskimi. Policja prosi o pomoc w jej poszukiwaniach.

Policjanci z Bemowa i Woli poszukują zaginionej Aleksandry Bokus. 26-latka 15 stycznia wyszła z domu i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Jej bliscy nie mają z nią kontaktu. Poszukiwana może potrzebować pilnej pomocy.

Zaginęła Aleksandra Bokus. Policja apeluje o pomoc

Policja opublikowała zdjęcia zaginionej i opisała jej wygląd. 26-latka ma 167 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i farbowane włosy blond. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną pikowaną kurtkę, zielone sportowe buty i szarą sukienkę do kolan.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Kobieta ma ok. 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond farbowane. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę czarną pikowaną, buty sportowe zielone i miała szarą sukienkę do kolan - czytamy na stronie stołecznej Policji.

Zobacz także

Jak czytamy na facebookowej grupie "Jelonki - Bemowo", mieszkanie 26-latki znajduje się na Jelonkach i to właśnie tam zniknęła.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Każdy, kto wie cokolwiek o Aleksandrze Bokus, proszony jest o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komendy przy ul. Raginisa 4 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można przekazywać pod numerem tel. tel. (22) 603 25-80, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997. Można także wysłać e-mail na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl.

aleksandra
fot. KSP
aleksandra 2
fot. KSP
Aleksandra Bokus
fot. Itaka

RadioZET.pl/KSP