Zamknij

Zamknięto wjazd z Wisłostrady na Most Poniatowskiego. Jezdnia może się zapaść

18.12.2019 10:35
z ostatniej chwili
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W trybie awaryjnym zamknięto wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego. Wszystko przez pustkę wykrytą pod jezdnią.

W środę rano w trybie awaryjnym został zamknięty fragment jezdni na węźle Wisłostrady z mostem Poniatowskiego. Chodzi o odcinek od strony Wilanowa i Żoliborza. Odkryto pustkę pod jezdnią. Istnieje niebezpieczeństwo, że się zapadnie. Jak informuje Radio ZET, wypełnianie jej kruszywem może potrwać 4-5 dni.

Chcesz być na bieżąco z newsami z Warszawy? Dołącz do naszej grupy na FB

Jezdnia została zamknięta w trybie awaryjnym. Podczas prac związanych z modernizacją odwodnienia remontowanego wiaduktu ceglanego odkryto pustkę znajdującą się pod jezdnią. Jest ryzyko, że jezdnia znajdująca się nad nią może się zapaść – w związku z tym w trybie pilnym została zamknięta - ostrzega Zarząd Dróg Miejskich.

Wjazd od Wilanowa i Żoliborza niemożliwy. Są utrudnienia

Nie można wjechać z Wisłostrady na most Poniatowskiego zarówno od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza.

Zjazd z mostu dla jadących od strony centrum zostanie utrzymany. Problem mogą mieć kierowcy jadący w kierunku Wilanowa. Mogą oni korzystać z tymczasowego łącznika.

Jak informuje ZTM na swojej stronie, z powodu zablokowanego wjazdu na most Poniatowskiego od strony Wioślarskiej linia 166 w obu kierunkach została skierowana na trasę objazdową. Ruch na moście Poniatowskiego odbywa się bez utrudnień.

Zobacz także

RadioZET.pl/TVN Warszawa/Zarząd Dróg Miejskich/Facebook/Twitter

C