Zamknij

Zwłoki kobiety w Lesie Kabackim. Policja: To zaginiona 23-latka

21.05.2021 21:25
Zwłoki kobiety w Lesie Kabackim
fot. Damian Klamka, East News

W Lesie Kabackim odnaleziono w piątek po południu zwłoki kobiety. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator, jednak służby nie ujawniły szczegółów dotyczących zdarzenia. Późnym wieczorem podano, że zmarłą jest poszukiwana od kilku dni 23-latka.

Zwłoki w Lesie Kabackim. Ciało odnaleziono w piątek po południu. Służby zakomunikowały, że należą do kobiety.

Zwłoki kobiety w Lesie Kabackim. Służby nie ujawniają szczegółów

"Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 16.34 (w piątek, 21 maja przyp., red.)" - powiedziała PAP Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. "W tej chwili policjanci przeprowadzają na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora" - dodała w wieczornym komunikacie policjantka.

Komenda Stołeczna Policji potwierdziła wieczorem, że odnalezione zwłoki należą do zaginionej 23-latki. Jak ustaliła PAP, ciało kobiety znalazł po południu przechodzący tamtędy mężczyzna. Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, ale kobieta miała przy sobie kartę miejską na dane osobowe, pasujące do zaginionej przed dwoma dniami 23-latki. Policja wezwała na miejsce rodzinę zaginionej, która ma zidentyfikować zwłoki.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku  

RadioZET.pl/PAP