Zamknij

Weekendowe utrudnienia w kilku bankach. Zaopatrzcie się w gotówkę

Redakcja
30.06.2017 12:41
Weekendowe utrudnienia w kilku bankach. Zaopatrzcie się w gotówkę
fot. Flickr

Klienci czterech polskich banków muszą liczyć się z problemami z powodu prac serwisowych, jakie zaplanowano na ten weekend. Utrudnienia dotyczą możliwości płatności kartą oraz dostępu do bankowości elektronicznej. 

Bank Pocztowy 

''1 lipca br. w godzinach 18:00 - 24:00 nastąpi przerwa serwisowa w dostępie do bankowości internetowej, usługi PocztowySMS, automatycznego teleserwisu IVR. Operacje kartowe będą realizowane. Za niedogodności przepraszamy '' - czytamy w komunikacie na stronie placówki. 

mBank i Orange Finanse

Utrudnienia w dostępie do serwisów on-line mBanku i Orange Finanse wystąpią przez kilka godzin w nocy z soboty na niedzielę. 

Zobacz także

"04:00 - 06:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu i nie skorzystasz z wpłatomatu. 04:00 - 08:30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie i w aplikacji mobilnej, a konsultanci mLinii będą mogli jedynie udzielać informacji. 03:30 - 09:00 nie złożysz wniosku" - poinformowano.

ING Bank Śląski

ING w terminie 02/03 lipca 2017 planuje przeprowadzić prace serwisowe. W związku z tym niektóre usługi banku będą czasowo niedostępne.

''W nocy, z niedzieli na poniedziałek, między północą a 1 rano niedostępne będą: płatności BLIK oraz NFC, system ING CardsOnLine'' - przekazano w komunikacie.

RadioZET.pl/DG