Weekendowe utrudnienia w największych polskich bankach

Redakcja
13.10.2017 12:11
Weekendowe utrudnienia w największych polskich bankach
fot. Pixabay

Klienci trzech polskich banków muszą liczyć się z problemami z powodu prac serwisowych, jakie zaplanowano na ten weekend. Utrudnienia dotyczą braku dostępu do przelewów na telefon oraz systemu transakcyjnego. 

PKO BP

Informujemy, że w związku z planowanymi pracami informatycznymi, w sobotę, 14 października 2017 r. w godzinach od 0:30 do 6:30 nie będą dostępne przelewy na telefon BLIK - zarówno wysyłanie przelewów, jak również ich odbieranie - podano w komunikacie na stronie banku. 

Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w sobotę od godziny 06:00 do godziny 16:00 w niedzielę mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w Pekao24Makler.

Raiffeisen Polbank

W związku z zaplanowanymi pracami technicznymi od piątku od godziny 22:00 do soboty do godziny 22:00 niedostępny będzie system transakcyjny domu maklerskiego R-Broker.

Dodatkowo w niedzielę niedostępna będzie usługa 3D-Secure, co oznacza brak możliwości dokonania transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

RadioZET.pl/DG