15-latek śmiertelnie ranił swojego ojczyma. Potem sam poszedł na policję [WIDEO]

Redakcja
27.03.2018 13:36
Atak
fot. Facebook/Kalisz24INFO

37-letni mieszkaniec jednej z wielkopolskich miejscowości został śmiertelnie raniony nożem. Według nieoficjalnych informacji zaatakował go jego 15-letni pasierb, co mogło być wynikiem rodzinnej awantury.

Do tragedii — o której pisze portal faktykaliskie.pl — doszło w poniedziałkowy wieczór w Nowych Skalmierzycach niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego (woj. wielkopolskie). W mieszkaniu w jednej z kamienic doszło do awantury między 37-letnim mężczyzną a synem jego konkubiny. W pewnym momencie 15-latek miał pchnąć swojego ojczyma nożem.

Zobacz także

Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie przebieg miało zdarzenie — nieoficjalnie mówi się, że chłopak mógł stanąć w obronie matki bądź własnej. Wypłynęła jedynie informacja, że sprawca sam zgłosił się na oddalony o 50 metrów od kamienicy komisariat policji.

— Otrzymaliśmy zgłoszenie z prośbą o interwencję dotyczącą uszkodzenia ciała mężczyzny. Niestety w wyniku obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia — powiedziała w rozmowie z kaliskim serwisem sierż. sztab. Monika Łusiak, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

RadioZET.pl/faktykaliskie.pl/MP