Zamknij

Wędkarz trafił do szpitala. Omyłkowo napił się płynu do czyszczenia dojarek

23.09.2019 14:42
27-latek z Krotoszyna wypił płyn do czyszczenia dojarek
fot. Shutterstock

Płyn do czyszczenia dojarek poparzył drogi oddechowe 27- latka – poinformował rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji Paweł Szczepaniak. Ze względu na obrażenia ciała mężczyzny nie udało się jeszcze przesłuchać.

Do zdarzenia doszło 22 sierpnia w wielkopolskiej miejscowości Wronów, w powiecie krotoszyńskim. Tego dnia 27-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego wędkował razem z kolegą. W pewnym momencie po tym, jak napił się z 1,5 litrowej plastikowej butelki przezroczystej cieczy, stracił przytomność. Służby zaalarmował kolega 27-latka.

Zobacz także

Mężczyzna najpierw trafił do kaliskiego szpitala, a stamtąd przetransportowano go do szpitala w Poznaniu. Policja zabezpieczyła do badań 1,5-litrową butelkę. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że w butelce znajdowała się substancja do czyszczenia dojarek, którą przyniósł ze sobą kolega 27-latka. Jeszcze nie wiemy, do czego podczas łowienia ryb, miał mu posłużyć płyn – powiedział rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji Paweł Szczepaniak. 

Zobacz także

Mężczyzna doznał poparzenia dróg oddechowych oraz przewodu pokarmowego. - Ze względu na odniesione rany mężczyzna nie może mówić i jeszcze nie rozmawialiśmy z nim. Czekamy na zgodę lekarza – powiedział rzecznik.

RadioZET.pl/PAP