Zamknij

Zabójstwo 14-latka. Domniemany sprawca zatrzymany

Redakcja
16.11.2018 08:59
Policja
fot. Shutterstock

Mężczyzna poszukiwany w sprawie zabójstwa 14-letniego chłopca w miejscowości Gogolewo został dzisiaj rano zatrzymany – poinformował w piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

W czwartek znaleziono ciało chłopca, zdaniem śledczych został zamordowany. W związku z podejrzeniem zabójstwa od czwartku policja poszukiwała 49-letniego mężczyzny. Za pomoc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego wyznaczona została nagroda. Policja opublikowała też zdjęcie poszukiwanego.

W piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że „mężczyzna poszukiwany w sprawie zabójstwa 14-letniego chłopca w miejscowości Gogolewo został dzisiaj rano zatrzymany”.

Zobacz także

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Michał Smętkowski tłumaczył w czwartek PAP, że w piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok chłopca. Sprawą zajmuje się gostyńska prokuratura rejonowa.

Według informacji lokalnych mediów na ciele 14-latka ujawniono rozległą ranę w okolicy potylicznej, zwłoki znalazła matka chłopca, a poszukiwany to jej konkubent.

RadioZET.pl/PAP/MP