Zamknij

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyją dwie osoby. Trzy są w ciężkim stanie

Redakcja
03.03.2019 12:06
Tragiczny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyją dwie osoby. Trzy są w ciężkim stanie
fot. Shutterstock

Do tragicznego wypadku doszło we wsi Żychów w powiecie kaliskim. Auto, którym podróżowało 5 osób, zjechało na pobocze i prawym bokiem uderzyło w przydrożne drzewo. Dwie osoby zginęły, a trzy trafiły w ciężkim stanie do szpitala.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Wypadek miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 0:30 wsi Żychów w powiecie kaliskim. Auto którym podróżowało 5 osób, zjechało na pobocze i prawym bokiem uderzyło w przydrożne drzewo.

Zobacz także

- Przybyłe na miejsce zastępy straży pożarnej musiały wykonać dostęp do trzech osób za pomocą narzędzi hydraulicznych. Wszystkie osoby wymagały pomocy przedmedycznej. Razem z zespołem pogotowia ratunkowego tym osobom została udzielona pomoc – powiedział w rozmowie z Polsat News st. kpt Radosław Marek, Państwowa Straż Pożarna w Kaliszu. 

Dwie osoby zginęły. Trzy w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Zobacz także

- Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, trzy osoby z tego pojazdu zostały przewiezione do szpitala. Jesteśmy na miejscu pracujemy tutaj cały czas pod nadzorem prokuratury, jak również na bieżąco monitorujemy sytuację ze szpitala dotyczącą informacji na temat obrażeń osób, które do niego trafiły - mówi Witold Woźniak z kaliskiej policji.

RadioZET.pl/PolsatNews/BM