Zamknij

Wielkopolska. Znaleziono ciało 14-latka. Śledczy: mógł zostać zamordowany

Redakcja
15.11.2018 17:00
Wielkopolska. Znaleziono ciało 14-latka w Gogolewie
fot. policja.gov.pl (ilustracyjne)

W jednym z domów jednorodzinnych w Gogolewie (woj. wielkopolskie) znaleziono zwłoki 14-latka. Makabrycznego odkrycia miała dokonać matka chłopaka. Śledczy podejrzewają, że nastolatek mógł zostać zamordowany. Trwają poszukiwania konkubenta matki, który mógł mieć związek ze zbrodnią. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podał portal Gostyn24.pl, służby o tragedii zostały poinformowane w czwartkowe popołudnie. W jednym z domów we wsi Gogolewo w gminie Krobia w powiecie gostyńskim znaleziono ciało 14-latka. 

- Prawdopodobnie mamy tutaj do czynienia z zabójstwem chłopca, który miał rozległą ranę w okolicy potylicznej. Nie znamy jednak mechanizmu powstania rany. Więcej będziemy wiedzieć po sekcji zwłok, którą zaplanowano na jutro - powiedział Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu, cytowany przez portal.

Zobacz także

Na miejscu znalezienia zwłok zwłok pracowali policyjni technicy oraz prokuratorzy. 

Śledczy podejrzewają, że za śmiercią 14-latka może stać 51-letni konkubent matki. - Mężczyzna przychodząc do pracy miał powiedzieć swojemu pracodawcy, że zrobił coś strasznego. Ten zaniepokojony powiadomił policję - dodał Masztalerz.

Z podejrzanym nie ma żadnego kontaktu - porzucił swój samochód oraz wyłączył swój telefon. Według lokalnych mediów policja poszukuje 51-latka. Jednak Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu nie ujawnia żadnych informacji na ten temat.

Zobacz także

RadioZET.pl/Gostyn24.pl/Głos Wielkopolski/PTD