Zamknij

Wjechał samochodem w dom. Pasażerki w szpitalu, 19-latek chciał popełnić samobójstwo

Redakcja
18.03.2018 14:08
Policja
fot. Flickr.com

19-letni kierowca po wypadku drogowym uciekł z miejsca zdarzenia i chciał popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Karsy w powiecie pleszewskim.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

19-letni mieszkaniec gminy Gołuchów, kierujący citroenem Xsara Picasso, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Jak powiedziała PAP rzecznik prasowy pleszewskiej policji Monika Kołaska, mężczyzna wjechał na prawe pobocze i uderzył w opuszczony dom.

Pasażerki w wieku 15 i 17 lat, mieszkanki Poznania i gm. Gołuchów, z poważnymi obrażeniami trafiły do kaliskiego szpitala. Rzeczniczka poinformowała, że jedna z dziewcząt jest w stanie ciężkim.

- 19-latek uciekł z miejsca zdarzenia i usiłował popełnić samobójstwo przez powieszenie w budynku gospodarczym na terenie miejsca zamieszkania – powiedziała rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Zobacz także

Sprawcy wypadku - jak poinformowała rzeczniczka - udało się przywrócić funkcje życiowe i w stanie ciężkim przewieziono go do szpitala w Kaliszu.

- Prowadzimy postępowanie mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia – powiedziała rzecznik.

RadioZET.pl/PAP/DG