Zamknij

Wypadek koło Piły. Zginęły dwie osoby

Redakcja
17.10.2018 12:32
Wypadek koło Piły. Zginęły dwie osoby
fot. Shutterstock

Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym marki Peugeot zginęły w wypadku, do którego doszło w środę na drodze krajowej nr 10 z Piły do Bydgoszczy w miejscowości Pobórka Wielka (Wielkopolskie). Droga na tym miejscu jest zablokowana w obu kierunkach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak poinformowała PAP oficer dyżurny komendy powiatowej policji w Pile Żaneta Kowalska, auto osobowe czołowo zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym.

Zobacz także

– Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby – mężczyzna i kobieta, oboje zginęli na miejscu, natomiast kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Na miejscu wypadku pracują wszystkie służby, jest także prokurator. Na tę chwilę trudno podać przyczynę zdarzenia, istnieje prawdopodobieństwo, że auto osobowe z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwny pas jezdni – powiedziała.

Droga krajowa nr 10 z Piły do Bydgoszczy na tym odcinku jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Blokada może potrwać do godzin popołudniowych. Policja wytyczyła objazdy, ale, jak zapewniła Kowalska, ruch jest dość płynny i nie tworzą się większe korki.

RadioZET.pl/PAP/BM