Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Z młotkiem napadł na jubilera. Jest nagroda za wskazanie sprawcy

22.02.2019 18:18
xxx wiadomosci

Mężczyzna z młotkiem brukarskim napadł na sklep jubilerski w wielkopolskim Buku. Podczas napadu nikt nie ucierpiał, ale mężczyźnie udało się ukraść kosztowną biżuterię i uciec. Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu, kim był napastnik.

Z młotkiem napadł na jubilera. Jest nagroda za wskazanie sprawcy fot. East News

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do napadu na jubilera doszło 21 lutego około godziny 16 na Placu Przemysława w Buku. „Do punktu jubilerskiego wszedł mężczyzna w czarnej bluzie z kapturem na głowie i młotkiem brukarskim w ręce. Napastnik rozbił narzędziem szklaną ladę sklepową, zabrał biżuterię i następnie uciekł. Wystraszony przez pracowników zostawił młotek na miejscu zdarzenia” – podkreśliła Dominika Pupkowska-Bral z wielkopolskiej policji.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Buku apelują o kontakt do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat napadu lub jego sprawcy. „Można się zgłaszać osobiście lub dzwonić pod numer telefonu 516 904 548, czynny w godz. 9.00-20.00” – mówi Pupkowska-Bral.

Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę finansową dla osoby, która pomoże w ustaleniu tożsamości napastnika. 

329-240641 fot. poznan.policja.gov.pl

RadioZET.pl/Epoznan.pl/PAP/MK

Oceń