Zamknij

5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu mieszkania na 4. piętrze

18.01.2021 13:38
wypadek w Wieruszowie
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu mieszkania na czwartym piętrze. Do wypadku doszło w Wieruszowie (woj. łódzkie). Jej stan lekarze wstępnie określają, jako ciężki, ale stabilny.

Wypadek w Wieruszowie w woj. łódzkim. Jak wyjaśnił asp. sztab. Damian Pawlak, w poniedziałek przed godz. 6 policja została powiadomiona o wypadku, do którego doszło w Wieruszowie.

Z balkonu mieszkania na czwartym piętrze bloku, na jednym z wieruszowskich osiedli, wypadła 5–letnia dziewczynka. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że rodzice dziecka, 42–letnia matka i 45-letni ojciec są trzeźwi, ale w chwili wypadku, prawdopodobnie nie było ich w mieszkaniu.

Wieruszów. 5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu mieszkania na 4. piętrze

Na miejscu pojawiły się dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i policja. Po zdarzeniu dziewczynka trafiła do szpitala. Lekarze wstępnie określają jej stan zdrowia, jako ciężki, ale stabilny.

"Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia, również pod kątem narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu" - poinformował Pawlak.

Jak podaje nieoficjalnie "Radio Sud", matka opuściła mieszkanie na krótko, aby odwieźć ojca do pracy na terenie miasta

RadioZET.pl/ PAP/ Radiosud.pl/ Wieruszów Policja