Modelka oskarża rapera o bicie. Kartky opublikował dramatyczne oświadczenie

13.11.2019 17:52
Wiktoria Cwynar, Kartky
fot. Instagram.com/kartkymusic

Wiktoria Cwynar oskarżyła rapera Kartky'ego o znęcanie. Bytomski raper twierdzi, że to on padł ofiarą przemocy ze strony swojej partnerki. Mężczyzna pokazał w mediach społecznościowych ranę po rzekomym ugodzeniu nożem.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Wiktoria Cwynar opublikowała na Instagramie notatkę z katowickiego pogotowia ratunkowego. Modelka miała zostać pobita przez swojego partnera i skarżyć się na bóle głowy. Lekarze stwierdzili „brak widocznych urazów”.

''Wiem, że mogę teraz zostać pozwana do sądu o zniesławienie. Wiem, że mogę zostać oczerniona, moja kariera fotomodelki zniszczona – wielokrotnie słyszałam, że jeśli ujawnię jakiekolwiek informacje, już nigdy z nikim nie zrobię zdjęć'' - napisała Wiktoria Cwynar. 

Kartky - bytomski raper i partner Cwynar, początkowo w lakoniczny sposób skomentował oskarżenia modelki. ''Pudelek zara i cyrki. Komu się to opłaci?'' - napisał. 

Wiktoria Cwynar oskarża rapera. Kartky padł ofiarą modelki? 

Kilka godzin później Kartky w emocjonalnym wpisie na Facebooku skomentował zamieszanie wokół jego osoby. Bytomski raper przyznał, że ''chciał to załatwić prywatnie, ale Victoria nie jest tym zainteresowana''. 

''Sam nie jestem święty, niestety, i w przeszłości popełniłem wiele błędów. Jednak to, że dostałem od Victorii kilkadziesiąt razy w głowę leżąc na ziemi, byłem potraktowany nożem czy duszony przed koncertami, to fakt'' - napisał.

Wiktoria Cwynar - według relacji Kartky'ego, miała zaatakować go nożem z powodu chorej zazdrości. ''Trafiła mnie centymetr od płuc (...) Po tym ataku Victoria kopała mnie na ziemi w miejscu krwawiącej rany. Film znajdziecie na Instagramie'' - pisze. Modelka miała popijać alkoholem tabletki od psychiatry. 

Kartky poinformował, że sprawę powinien rozwiązać sąd. 

Zobacz także

RadioZET.pl