Zaginęła 17-latka. Może przemieszczać się z ok. 50-letnim mężczyzną

02.12.2019 17:18
Zaginęła 17-latka. Może przemieszczać się z ok. 50-letnim mężczyzną
fot. Facebook

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Madej z Konstancina-Jeziorny (województwo mazowieckie). Nastolatka wyszła z domu do szkoły we wtorek 19 listopada w godzinach porannych, ale nie dotarła na lekcje. Jak relacjonują bliscy zaginionej, Wiktoria prawdopodobnie przemieszcza się z ok. 50-letnim mężczyzną.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Wiktoria Madej ma 17 lat i uczęszcza do szkoły przy ulicy Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. 19 listopada  – jak co dzień - rano wyszła z domu na lekcje, jednak nie pojawiła się tego dnia na zajęciach. Poszukuje jej policja oraz rodzina.

Nastolatka nie wzięła ze sobą podstawowych rzeczy ani dokumentów

Zobacz także

"Wiktoria reaguje na imię Zuzia, bo tak mówiono na nią w domu. Ma około 160 cm wzrostu. Prawdopodobnie porusza się z Michałem M. Ma on także około 160cm i około 50 lat. Oboje mają tendencje do farbowania włosów. Mężczyzna jest podejrzewany o pedofilię i istnieje możliwość, że uciekli przed konsekwencjami prawnymi, lecz Zuzia nie wzięła ze sobą żadnych podstawowych rzeczy z domu jakoby planowała uciekać." – czytamy w komunikacie, opublikowanym na Facebooku.

Zobacz także

Poniżej, publikujemy zdjęcie zaginionej.

wiktoriamadej1

fot. Facebook

Jak z kolei mówiła w rozmowie z portalem piasecznonews.pl babcia poszukiwanej nastolatki, niestety rodzina nie dysponuje żadnym aktualnym zdjęciem 50-latka, w którego towarzystwie może przebywać nastolatka.

Zobacz także

-  Nie posiadamy niestety żadnej fotografii mężczyzny – przekazała dziennikarzom portalu.

Policja i rodzina apelują

Zgodnie z informacjami zawartymi w udostępnionym komunikacie, nastolatka jak i 50-latek są poszukiwani przez "policję w całej Europie". Zdaniem osoby z otoczenia Wiktorii istnieje możliwość, że Wiktoria oraz mężczyzna podejrzany o pedofilię przebywają w okolicach miejscowości Brak (województwo mazowieckie), lub w Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz także

"Oboje są szukani przez policję w całej Europie. Bardzo możliwe że są w okolicach Broku gdzie maja działkę lub Ostrowi Mazowieckiej. Jednak mogą być wszędzie w Polsce jak i za granicami, więc błagam pomóżcie, udostępniajcie i rozglądajcie się! Nie raz Internet udowodnił jaką ma siłę i oby tak było tym razem. Wszelkie informacje proszę zgłaszać na policję, a także dzwonić do babci Zuzi pod numer 517656312" – napisano w mediach społecznościowych.

Zobacz także

"Są wiadomości że mogą się poruszać starym mały zielonym autem, niestety rejestracji nie udało się zapisać" – podkreślono.

Rodzina i najbliżsi 17-letniej Wiktorii apelują o udostępnianie i podawanie dalej informacji o zaginięciu nastolatki.

Zobacz także

Jeżeli ktokolwiek w ostatnim czasie widział poszukiwaną Wiktorię Madej lub posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszony jest o natychmiastowy kontakt z policją w Piasecznie, najbliższą jednostką policją lub z babcią zaginionej pod numerem 517 656 312.

 

RadioZET.pl/Facebook/piasecznonews.pl/warszawawpigulce.pl