Zamknij

Makabryczne odkrycie w parku obok katedry. Znaleziono zwłoki bezdomnego

19.03.2020 23:13
Policja
fot. Zdjęcie poglądowe/Adam Staśkiewicz/East News

Zwłoki mężczyzny znaleziono w parku nieopodal katedry we Włocławku. Policja ustala przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia. Wedle policyjnych ustaleń, zmarły był osobą bezdomną.

Do zdarzenia, o którym informuje lokalny portal wloclawek.naszemiasto.pl, doszło w nocy ze środy na czwartek. Ok. 23 dyżurny miejscowej policji otrzymał zgłoszenie od Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w parku Sienkiewicza nieopodal włocławskiej katedry leżą ludzkie zwłoki.

Zobacz także

Na miejsce przybyła policja oraz pogotowie. Mężczyznę próbowano reanimować, ale niestety bezskutecznie. Początkowo nieznana była jego tożsamość, ale w toku policyjnych ustaleń okazało się, że był to 43-letni bezdomny.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

"Jak poinformowała Anita Szefler-Ciupińska, rzecznik policji we Włocławku, zmarły mężczyzna nie był sam. Jeden z mężczyzn, który siedział obok na ławce został przewieziony karetką do szpitala ze względu na znaczne upojenie alkoholowe" - czytamy na portalu wloclawek.naszemiasto.pl.

Zobacz także

Wstępne ustalenia śledczych wykluczyły udział osób trzecich w śmierci. Teraz policja oraz prokuratura będą ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci mężczyzny. 

RadioZET.pl/wloclawek.naszemiasto.pl