Zamknij

Czołowe zderzenie dwóch osobówek. Nie żyje 20-latek, trzy osoby ranne

22.10.2021 10:43
wypadek Wodzin Majoracki
fot. Policja Łódzkie

Śmiertelny wypadek w miejscowości Wodzin Majoracki w powiecie łódzkim-wschodnim. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginął 20-letni pasażer toyoty. Ranne zostały także trzy osoby podróżujące tym autem. Na miejscu zdarzenia wciąż pracuje policja.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Wodzin Majoracki w powiecie łódzkim-wschodnim. Do tragicznego wypadku doszło około godz. 6.30 w piątek 22 października.

- Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 22-letnia kierująca toyotą wyprzedzała autobus pracowniczy i na łuku drogi zderzyła się z jadącym z naprzeciwka bmw, którym kierowała 46-letnia kobieta. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 20-letni pasażer toyoty - mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Trzy osoby podróżujące toyotą zostały ranne - poinformowała PAP sierż. sztab. Aneta Kotynia z KPP w Koluszkach.

Na miejscu wypadku wciąż pracują policjanci. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuszynie pod nadzorem piotrkowskiej prokuratury.

RadioZET.pl/ Agnieszka Grzelak-Michałowska (PAP)/ Policja Łódzkie