Zamknij

Cejrowski do byłego prezydenta: dziadu, czemu nic żeś nie zrobił? [WIDEO]

Redakcja
09.06.2017 11:46
Cejrowski do byłego prezydenta: dziadu, czemu nic żeś nie zrobił? [WIDEO]
fot. YouTube

Podróżnik - dziennikarz Wojciech Cejrowski w ostrych słowach odniósł się do wypowiedzi Bronisława Komorowskiego, który stwierdził, że ''wszyscy wiedzieli, jak Rosjanie traktują ciała po katastrofie smoleńskiej''. - Czemu żeś nic nie zrobił, dziadu? - powiedział.

Zobacz także

Jak co czwartek gościem Michała Rachonia w programie ''Minęła dwudziesta'' w TVP Info był Wojciech Cejrowski. 

Prowadzący program dopytywał podróżnika o ostatnie wypowiedzi byłego prezydenta na temat szokujących wyników ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. 

- Skoro Bronisław Komorowski o tym wszystkim wiedział, to pytam: czemu żeś nic nie zrobił, dziadu - grzmiał na antenie. Na koniec dodał, że ''trzeba się pochylić z litością nad tą osobą, bo nie bez powodu była powszechnie w internecie nazywana „Bredzisławem Komorowskim”.

Podróżnik skomentował również relację świadka katastrofy smoleńskiej, który rzekomo widział jak Tu-154 płonął w powietrzu. O sprawie poinformowała „Gazeta Polska” i TV Republika.

- Sztandarowy fragment programu „Gazety Polskiej” to dociekanie tego, jak było, co się stało, co się nie stało. I niech dociekają, ktoś taki musi być. Było kiedyś kilku świrów, którzy dociekali Katynia – mówił Cejrowski

RadioZET.pl/TVP/DG

C