Zamknij

Zaginął 63-letni Wojciech Sadowski. Policja i rodzina proszą o pomoc

22.10.2019 14:47
Wojciech Sadowski
fot. KPP Legionowo

Policja z okolic Legionowa poszukuje 63-letniego Wojciecha Sadowskiego. Mężczyzna w nocy z poniedziałku na wtorek wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. 

Informację na temat Sadowskiego można znaleźć na stronie internetowej legionowskiej policji. Mężczyzna wyszedł ze swojego domu w Krubinie (pow. legionowskim) prawdopodobnie między godz. 2 a 4 w nocy. Od tamtej pory nie pojawił się w domu ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. 

Zobacz także

Mężczyzna ma ok. 185 cm wzrostu, średnia budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego, widoczne zakola, wąsy koloru siwego. W momencie zaginięcia 63-latek ubrany był sweter koloru beżowego, spodnie dresowe koloru czarnego i obuwie typu klapy w kolorze czarnym.

Zaginiony Wojciech Sadowski
fot. KPP Legionowo

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wieliszewie (pow. legionowski), tel. (22) 782-30-77  całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl 

RadioZET.pl/KPP Legionowo