Zamknij

Koszmarna śmierć rolnika. "Próbował wyrwać pień drzewa"

03.10.2022 18:35

Nie żyje 67-latek, który zginął podczas prac polowych w miejscowości Wola-Chojnata (woj. łódzkie). Ciągnik, kierowany przez mężczyznę, przewrócił się i go przygniótł. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek na polu
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

Do tego tragicznego wypadku doszło ok. godz. 15 w poniedziałek w miejscowości Wola-Chojnata niedaleko Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie).

Wola-Chojnata. 67-latek zginął przygnieciony przez ciągnik

Szczegóły przedstawił w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej Jędrzej Pawlak.

- 67-latek próbował wyrwać pień drzewa, używając do tego traktora. W trakcie manewrowania ciągnik przewrócił się, przygniatając kierującego - przekazał strażak.

W akcji ratunkowej wzięły udział cztery jednostki straży pożarnej, na miejscu interweniowało także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, jednak poszkodowanego nie udało się uratować. Śledczy będą teraz ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP