Zamknij

Strzały podczas kłótni małżeńskiej. Zakrwawionych rodziców znalazł syn

07.12.2021 13:03
Wola Cyrusowa
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

49-letni mężczyzna zmarł, a jego żona doznała obrażeń ciała w wyniku awantury, do której doszło w jednym z domów na terenie powiatu brzezińskiego (woj. łódzkie) - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania. Nieoficjalne ustalenia mówią, że mąż miał postrzelić żonę, a ona zadać mu cios nożem. Zakrwawionych rodziców miał znaleźć ich syn. 

Do tragedii doszło we wsi Wola Cyrusowa (woj. łódzkie). Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach otrzymali zgłoszenie we wtorek ok. godz. 9:30. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają obecnie Prokuratura Rejonowa w Brzezinach oraz właśnie policja. 

Wola Cyrusowa. Nie żyje 49-latek. Syn znalazł zakrwawionych rodziców

- Wstępne ustalenia wskazują, że w jednym z domów doszło do zdarzenia, podczas którego użyta została broń palna. Śmierć poniósł 49-letni mężczyzna, natomiast jego żona doznała obrażeń ciała i obecnie udzielana jest jej pomoc medyczna - przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik łódzkiej Prokuratury Okręgowej prok. Krzysztof Kopania.

Jak nieoficjalnie ustaliła łódzka "Gazeta Wyborcza", tragedię poprzedziła kłótnia między domownikami. W jej trakcie mężczyzna miał postrzelić swoją małżonkę, ta z kolei miała mu zadać cios nożem ostrym narzędziem - jak się okazało, był on śmiertelny. Zakrwawionych rodziców znalazł syn, który natychmiast zawiadomił policję. 

Tych doniesień nie potwierdza prok. Kopania. - Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski co do przebiegu wydarzeń. Prokurator, funkcjonariusze policji, biegli, eksperci pracują na miejscu. Dalsze informacje przekazywane będą po pogłębieniu ustaleń - zaznaczył. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/lodz.wyborcza.pl

C