Zamknij

Tragiczny pożar domu jednorodzinnego. Doszło do wybuchu, nie żyją dwie osoby

06.12.2021 21:28
Pożar
fot. ilustracyjne. MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER

Dwie osoby zginęły w pożarze domu jednorodzinnego, który wybuchł w miejscowości Wola Malowana k. Radomska. W trakcie akcji gaśniczej doszło do wybuchu butli z gazem.

Pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w Woli Malowanej nieopodal Radomska w województwie łódzkim wybuchł w poniedziałek przed godziną 15. – W momencie przyjazdu strażaków pożarem objęty był cały budynek. Przed domem został odnaleziony mężczyzna w wieku ok. 40-50 lat. Odstąpiono od resuscytacji krążeniowo-oddechowej – przekazał rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Pożar domu w Woli Malowanej. Zginęły dwie osoby

Drugą ofiarę śmiertelną strażacy odnaleźli w trakcie przeszukiwania pogorzeliska po ugaszeniu pożaru. Stan ciała nie pozwolił na ustalenie płci. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Sytuacja jest już opanowana.

W trakcie akcji gaśniczej doszło do wybuchu 11-kilogramowej butli z gazem. – Rozerwana butla wyleciała poza budynek, nie powodując obrażeń u strażaków – wyjaśnił mł. bryg. Pawlak. Nie są jeszcze znane przyczyny wybuchu ognia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (Bartłomiej Pawlak)

C