Zamknij

Z jeziora wyłowiono ciało kobiety. Zauważył je spacerowicz

PAP
03.07.2022 12:16
Zwłoki kobiety w jeziorze
fot. Grzegorz Kaminski/East News (ilustracyjne)

Zwłoki 43-letniej kobiety wyłowiono w niedzielę rano z jeziora w Wolsztynie (woj. wielkopolskie). Trwa ustalanie okoliczności jej śmierci.

Jak poinformował w niedzielę PAP oficer dyżurny wolsztyńskiej policji asp. sztab. Wojciech Adamczyk, przebywający w wolsztyńskim parku mężczyzna podczas spaceru zauważył dryfujące w jeziorze ciało.

- Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, straż pożarną i ratowników medycznych. Podjęte działania nadzorował obecny na miejscu prokurator. W momencie podjęcia interwencji ciało znajdowało się w wodzie zaledwie kilka metrów od brzegu. W pobliżu miejsca tragedii leżało ubranie kobiety – podał Adamczyk.

Zwłoki kobiety w jeziorze

Jak ustalono, ofiarą utonięcia była 43-letnia kobieta, mieszkanka Wolsztyna. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili oględziny. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych, na podstawie których możliwe będzie ustalenie przyczyny śmierci kobiety.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Rafał Pogrzebny

C