Zamknij

Tusk skończy "w celi"? Kontrowersyjny wpis Pawłowicz

Redakcja
09.02.2017 22:40
Krystyna Pawłowicz
fot. Wikimedia.Commons

Krystyna Pawłowicz znów szokuje. Tym razem opublikowała na Facebooku post, w którym sugeruje, że Donald Tusk skończy w... więzieniu.

Atmosfera przed wyborami szefa Rady Europejskiej jest coraz gorętsza. Już wiemy, że rząd nie poprze kandydatury obecnego przewodniczącego Donalda Tuska. Niektórzy politycy partii rządzącej przesadzają chyba jednak z ostrą retoryką. Dziś z tej strony pokazała się niestroniąca od kontrowersyjnych wypowiedzi Krystyna Pawłowicz, która opublikowała na swoim facebookowym profilu taki oto lakoniczny post:

Było to nawiązanie do dzisiejszych słów Ewy Kopacz w programie "Kropka nad I" w TVN. Posłanka PO zasugerowała, że były premier jest naturalnym kandydatem na głowę państwa w wyborach w 2020 roku, a więc już po zakończeniu ewentualnej drugiej kadencji na stanowisku szefa RE.

Pomimo braku rekomendacji ze strony polskiego rządu, wybór Tuska na kolejne 2,5 roku wydaje się wielce prawdopodobny z uwagi na poparcie innych europejskich przywódców z kanclerz Niemiec Angelą Merkel na czele.

Zagłosuj

Czy uważasz, że Krystyna Pawłowicz przesadziła w swoim poście?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Facebook/MP