Zamknij

Amstaffy pogryzły kobietę i jej psa. Sprawa na policji, zwierzę walczy o życie

16.09.2020 18:05
Amstaffy pogryzły kobietę, rozszarpały psa
fot. Shutterstock

Dwa wolno chodzące psy rasy amstaff rzuciły się na kobietę spacerującą z psem na wrocławskim osiedlu Stabłowice – podaje lokalna „Gazeta Wrocławska”. Ranna kobieta trafiła do szpitala, jej pupil walczy o życie.

Agresywne psy zaatakowały kobietę spacerującą z innym czworonogiem na terenie wrocławskiego osiedla TBS-ów. Do zdarzenia doszło w środę, wieczorem.

Kobieta wyszła na krótki spacer z czworonogiem. Po chwili dopadły ich dwa agresywne amstaffy. Zdarzenie zrelacjonował jeden z mieszkańców, ostrzegając sąsiadów:

Amstaffy zaatakowały kobietę z psem. Sprawa na policji

Zobacz także

- Znowu biegały po osiedlu, rozszarpały psa i bardzo mocno pogryzły kobietę. Cała masa krwi - pisał mieszkaniec osiedla na jednej z grup dyskusyjnych na Facebooku. 

Po ugryzieniu kobieta trafiła na SOR przy ulicy Koszarowej. Jak podaje Gazeta Wrocławska, zgłosiła sprawę na policję. Gorzej sytuacja wygląda z jej psem, który walczy o życie. Mundurowi wyjaśnią, dlaczego na osiedlu znajdowały się niepilnowane psy agresywnej rasy. Kroków prawnych nie wykluczył zarząd TBS, na terenie którego doszło do dramatu.

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska

C