Zamknij

Brutalne pobicie 18-latka. Policja publikuje zdjęcie sprawcy

Beata Czuma-Hyk
17.10.2022 17:30

W piątek doszło do brutalnego pobicia 18-letniego chłopca we Wrocławiu. Młody człowiek z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Wrocławska policja opublikowała zdjęcie jednego ze sprawców.

Pobicie we Wrocławiu
fot. Policja Dolnośląska

Kryminalni z komisariatu na wrocławskiej Starówce prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia młodego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w piątek 14 października około godz. 19.45 na terenie bulwaru Xawerego Dunikowskiego oraz Wzgórzu Polskim we Wrocławiu. - Sprawcy brutalnie uderzali pokrzywdzonego po całym ciele, po czym uciekli. Zawiadomienie w tej sprawie zgłosił następnego dnia ojciec 18-latka, który trafił z licznymi obrażeniami do szpitala - informuje Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Pobicie we Wrocławiu

Policja poszukuje sprawcy pobicia 18-latka we Wrocławiu

‧ fot. Policja Dolnośląska
Pobicie we Wrocławiu

Policja poszukuje sprawcy pobicia 18-latka we Wrocławiu

‧ fot. Policja Dolnośląska

Mimo prowadzonej pracy operacyjnej policji nie udało się zatrzymać sprawców pobicia, dlatego opublikowała wizerunek jednego ze sprawców, który zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają tego człowieka lub mogą mieć jakieś informacje w sprawie pobicia o kontakt z dyżurnym KP Wrocław Stare Miasto pod numerem 47 87 131 31 lub Wydziałem Kryminalnym KP Stare Miasto, tel. 601-701-056.

RadioZET.pl/Dolnośląska Policja