Zamknij

21-latek z Wrocławia powiedział policjantom, że przebywa w Narnii

29.10.2019 13:49
Powiedział, że jest w Narnii
fot. Shutterstock/ Netflix

Policjanci z Wrocławia zatrzymali 21-latka, który poruszał się po mieście w sposób nielogiczny, sprawiając wrażenie kompletnie zagubionego. Podczas rozmowy przekonywał funkcjonariuszy, że „drzewa się przed nim kłaniają”, a on „jest w świecie Narnii”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Policjanci podkreślają, że sytuacja mogła się zakończyć bardzo groźnie. 21-latek został zatrzymany w godzinach porannych w okolicach Osobowic. Zdaniem funkcjonariuszy – mężczyzna wyglądał na zagubionego i zachowywał się nielogicznie.

Zobacz także

– Wyraźnie wymagał opieki. Nie wiedział, gdzie jest, co się z nim dzieje, a nawet, jaka jest pora dnia. Twierdził za to, że „jest na bombie”, „drzewa się przed nim kłaniają”, a on „jest w świecie Narnii” – informuje Onet Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

– Można było wywnioskować, że 21-latek jest pod wpływem środków psychoaktywnych. Potwierdził to później sam podejrzany, który przyznał, że zażywał narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili przy nim kilka porcji marihuany – dodaje.

Zobacz także

Policja zwraca uwagę, że 21-latek mógł w każdej chwili spowodować zagrożenie dla siebie i innych. W tym przypadku na szczęście nie doszło do żadnego wypadku.

RadioZET.pl/ Onet.pl

C