Zamknij

Mężczyzna nie dożył rana. Jego ciało znaleziono na ławce w parku

17.01.2022 20:36
policja
fot. Marek BAZAK/East News

Na jednej z miejskich ławek we Wrocławiu znaleziono ciało 48-latka. Mężczyzna prawdopodobnie zmarł z wychłodzenia. Policja i prokuratura będą teraz wyjaśniać okoliczności śmierci. 

Do tragedii doszło 16 stycznia we Wrocławiu. Ciało mężczyzny na jednej z miejskich ławek na ulicy Hallera znalazł przechodzień. Na miejsce przyjechało pogotowie, policja i prokurator.

Wrocław. 48-latek nie dożył rana. Zmarł z wychłodzenia

Jak poinformował Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji, 48-latek prawdopodobnie spędzał noc na ławce przy skwerku. - Ze wstępnych ustaleń lekarza i prokuratora wynika, że przyczyną zgonu była niewydolność krążeniowo-oddechowa, spowodowana wychłodzeniem organizmu - oświadczył, cytowany przez tvn24.pl.

Policja i prokuratura będą teraz wyjaśniać okoliczności śmierci mężczyzny. Ciało 48-latka zostało przekazane do sekcji zwłok.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tvn24.pl

C