Zamknij

Śmiertelne potrącenie. Kobieta wpadła pod tramwaj we Wrocławiu

Redakcja
10.06.2018 14:33
Tramwaj Wrocław
fot. Zdjęcie poglądowe - Krzysztof Kaniewski/REPORTER

Tragiczny wypadek na ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Motorniczy tramwaju potrącił kobietę przechodzącą w niedozwolonym miejscu przy przystanku Stalowa. Ciało zostało rozerwane, a jego fragmenty pojazd ciągnął po torowisku - podaje Gazeta Wrocławska. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę około godziny 11 przy przystanku Stalowa we Wrocławiu. Jak informuje ''Gazeta Wrocławska'', motorniczy tramwaju numer 11 potrącił 78-letnią kobietę.

Mężczyzna nie wiedział, że pod kołami tramwaju znajduje się seniorka. Tramwaj ruszył dalej, ciało kobiety zostało rozerwane, a jego fragmenty zostały przeciągnięte na całym odcinku torowiska. 

Wrocław. Tramwaj potrącił starszą kobietę

Tramwaj linii 11 zatrzymali policjanci. Świadkowie zdarzenia mówią o makabrycznym widoku na miejscu tragedii. Na torowisku leżały porozrzucane części ciała ofiary. - Prawdopodobnie doszło do potrącenia 78-letniej kobiety. Policjanci ustalają w jaki sposób kobieta dostała się pod koła, czy została wciągnięta przez tramwaj - poinformował portal Paweł Petrykowski z wrocławskiej policji.

Zobacz także

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarli dziennikarze ''Gazety Wrocławskiej'', kobieta przechodziła w niedozwolonym miejscu przy przystanku Stalowa na ulicy Grabiszyńskiej.

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska/DG