Zamknij

Uciekali przed policją, potrącili funkcjonariusza. Trwa obława

PAP
17.01.2022 22:34
policja
fot. Bartlomiej Magierowski/East News

Trwa obława na mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa na stacji benzynowej we Wrocławiu. Podczas próby zatrzymania potrącili policjanta. Uciekli, porzucając samochód - podała policja.

Wieczorem we Wrocławiu na osiedlu Grabiszynek doszło do interwencji policjantów, podczas której potrącony przez samochód został jeden z funkcjonariuszy. Odniósł obrażenia, które nie zagrażają jego życiu.

Wrocław. Policjant potrącony podczas interwencji ws. kradzieży paliwa

Policja podaje, że interwencja wiązała się z podejrzeniem, że poruszający się autem osobowym mężczyźni dokonali kradzieży paliwa na stacji benzynowej w tym rejonie miasta.

- Policjant próbował otworzyć drzwi zatrzymanego pojazdu, a w tym czasie kierowca, cofając, potrącił innego funkcjonariusza. Mężczyźni z auta porzucili pojazd i zbiegli. Trwa obława, a według ustaleń w aucie było trzech mężczyzn - powiedział PAP Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Roman Skiba

C