Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kobieta spłonęła w aucie, mężczyzna zmarł w szpitalu. Wzrósł tragiczny bilans po wypadku na A4

02.03.2019 15:47
xxx wiadomosci

Bilans ofiar śmiertelnych środowego wypadku na autostradzie A4 pod Wrocławiem wzrósł do dwóch. Lekarzom nie udało się uratować kierowcy, któremu udało się wydostać z płonącego samochodu. Mężczyzna, który spowodował tragiczny wypadek, usłyszał zarzuty.

Kobieta spłonęła w aucie, mężczyzna zmarł w szpitalu. Wzrósł tragiczny bilans po wypadku na A4 fot. archiwum RadioZET.pl

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło w środę, 27 lutego, na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Łącznie uczestniczyły w nim cztery pojazdy. Jadący bmw na niemieckich numerach rejestracyjnych nie zdążył wyhamować przed zatrzymującymi się samochodami i uderzył w nie z impetem. Po zderzeniu z bmw fiat punto stanął w płomieniach.

Na miejscu zginęła kobieta, której nie udało się wydostać z samochodu. Płonące auto opuścił natomiast kierowca. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Informacja o tym, że bilans ofiar śmiertelnych zwiększył się, dotarła do służb po przesłuchaniu 29-letniego kierowcy bmw, Dawida G, podejrzanego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

W tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzuty. 29-latek przyznał się do winy. Grozi mu do 8 lat więzienia.

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska/TVN24 Wrocław/MK

Oceń